Tóth Linda

Elérhetőség
Tóth LindaÜzenet elküldése
Eladó ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 32
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca, 62nm, 33500000 Ft
Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 500 000 Ft
Korábbi ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 93 056 Є34 000 000 Ft
540 323 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, 57nm, 24900000 Ft
Oroszlány, Óváros
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 24 900 000 Ft
Korábbi ár: 26 600 000 Ft
Kalkulált ár: 69 167 Є26 600 000 Ft
436 842 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 27nm, 27200000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 27 200 000 Ft
Kalkulált ár: 75 556 Є
1 007 407 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Oroszlány, Borbálatelep, 50nm, 27000000 Ft
Oroszlány, Borbálatelep
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 75 000 Є
540 000 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Oroszlány, Újváros, 20nm, 23000000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 63 889 Є
1 150 000 Ft/m2
Eladó Építési telek, Oroszlány, Nincs megadva, 1183nm, 17990000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 17 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 17 990 000 Ft
Korábbi ár: 19 990 000 Ft
Kalkulált ár: 49 972 Є19 990 000 Ft
15 207 Ft/m2
Eladó Üzlet, Oroszlány, Óváros, 57nm, 24900000 Ft
Oroszlány, Óváros
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 24 900 000 Ft
Korábbi ár: 26 600 000 Ft
Kalkulált ár: 69 167 Є26 600 000 Ft
436 842 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 27nm, 27800000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 27 800 000 Ft
Kalkulált ár: 77 222 Є
1 029 630 Ft/m2
Eladó Családi ház, Ábrahámhegy, 106nm, 139000000 Ft
Ábrahámhegy
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 386 111 Є
1 311 321 Ft/m2
Eladó Családi ház, Oroszlány, Nincs megadva, 45nm, 42900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 167 Є
953 333 Ft/m2
Eladó Ikerház, Oroszlány, Borbálatelep, 263nm, 149000000 Ft
Oroszlány, Borbálatelep
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 149 000 000 Ft
Korábbi ár: 152 000 000 Ft
Kalkulált ár: 413 889 Є152 000 000 Ft
566 540 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Kismaros, Börzsönyliget, 65nm, 125000000 Ft
Kismaros, Börzsönyliget
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 347 222 Є
1 923 077 Ft/m2