Tóth Linda

Elérhetőség
Tóth LindaÜzenet elküldése
Eladó ingatlanok, lakás
Találati lista: 15
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 50nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 389 Є
658 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 40nm, 29100000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 29 100 000 Ft
Kalkulált ár: 80 833 Є
727 500 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 68nm, 45900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 500 Є
675 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca, 54nm, 34200000 Ft
Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca
Kínálati ár: 34 200 000 Ft
Kalkulált ár: 95 000 Є
633 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Fürst Sándor utca, 58nm, 38500000 Ft
Oroszlány, Óváros, Fürst Sándor utca
Kínálati ár: 38 500 000 Ft
Kalkulált ár: 106 944 Є
663 793 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Hunyadi János utca, 50nm, 39900000 Ft
Oroszlány, Óváros, Hunyadi János utca
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
798 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, 36nm, 25900000 Ft
Oroszlány, Óváros
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 944 Є
719 444 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca, 43nm, 29800000 Ft
Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca
Kínálati ár: 29 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 800 000 Ft
Korábbi ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 82 778 Є31 000 000 Ft
693 023 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, Bánki Donát utca, 63nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros, Bánki Donát utca
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 389 Є
522 222 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Tópart utca, 46nm, 49700000 Ft
Oroszlány, Újváros, Tópart utca
Kínálati ár: 49 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 700 000 Ft
Korábbi ár: 50 500 000 Ft
Kalkulált ár: 138 056 Є50 500 000 Ft
1 080 435 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 54nm, 39990000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 111 083 Є
740 556 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca, 62nm, 33500000 Ft
Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 500 000 Ft
Korábbi ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 93 056 Є34 000 000 Ft
540 323 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, 57nm, 24900000 Ft
Oroszlány, Óváros
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 24 900 000 Ft
Korábbi ár: 26 600 000 Ft
Kalkulált ár: 69 167 Є26 600 000 Ft
436 842 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 27nm, 27200000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 27 200 000 Ft
Kalkulált ár: 75 556 Є
1 007 407 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 27nm, 27800000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 27 800 000 Ft
Kalkulált ár: 77 222 Є
1 029 630 Ft/m2