Tóth Linda

Elérhetőség
Tóth LindaÜzenet elküldése
Találati lista: 32
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, Vadvirág utca, 200nm, 99500000 Ft
Tatabánya, Bánhida, Vadvirág utca
Kínálati ár: 99 500 000 Ft
Kalkulált ár: 276 389 Є
497 500 Ft/m2
Eladó Külterületi telek, Oroszlány, Falu, 20nm, 6000000 Ft
Oroszlány, Falu
Kínálati ár: 6 000 000 Ft
Kalkulált ár: 16 667 Є
4 556 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 50nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 389 Є
658 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 40nm, 29100000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 29 100 000 Ft
Kalkulált ár: 80 833 Є
727 500 Ft/m2
Eladó Családi ház, Komárom, Koppánymonostor, Koppány Vezér út, 32nm, 24990000 Ft
Komárom, Koppánymonostor, Koppány Vezér út
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 417 Є
780 938 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 68nm, 45900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 500 Є
675 000 Ft/m2
Eladó Külterületi telek, Oroszlány, Majkpuszta, 21nm, 8200000 Ft
Oroszlány, Majkpuszta
Kínálati ár: 8 200 000 Ft
Kalkulált ár: 22 778 Є
3 579 Ft/m2
Eladó Sorház, Bokod, 6. utca, 89nm, 51900000 Ft
Bokod, 6. utca
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 144 167 Є
583 146 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca, 54nm, 34200000 Ft
Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca
Kínálati ár: 34 200 000 Ft
Kalkulált ár: 95 000 Є
633 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Fürst Sándor utca, 58nm, 38500000 Ft
Oroszlány, Óváros, Fürst Sándor utca
Kínálati ár: 38 500 000 Ft
Kalkulált ár: 106 944 Є
663 793 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Hunyadi János utca, 50nm, 39900000 Ft
Oroszlány, Óváros, Hunyadi János utca
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
798 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, 36nm, 25900000 Ft
Oroszlány, Óváros
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 944 Є
719 444 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca, 43nm, 29800000 Ft
Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca
Kínálati ár: 29 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 800 000 Ft
Korábbi ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 82 778 Є31 000 000 Ft
693 023 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, Bánki Donát utca, 63nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros, Bánki Donát utca
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 389 Є
522 222 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Tópart utca, 46nm, 49700000 Ft
Oroszlány, Újváros, Tópart utca
Kínálati ár: 49 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 700 000 Ft
Korábbi ár: 50 500 000 Ft
Kalkulált ár: 138 056 Є50 500 000 Ft
1 080 435 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Oroszlány, Nincs megadva, 40nm, 16500000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 16 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 16 500 000 Ft
Korábbi ár: 18 600 000 Ft
Kalkulált ár: 45 833 Є18 600 000 Ft
412 500 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Oroszlány, Nincs megadva, 18nm, 14400000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 14 400 000 Ft
Kalkulált ár: 40 000 Є
800 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 54nm, 39990000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 111 083 Є
740 556 Ft/m2
Eladó Építési telek, Oroszlány, Nincs megadva, 1500nm, 7500000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 7 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 7 500 000 Ft
Korábbi ár: 8 700 000 Ft
Kalkulált ár: 20 833 Є8 700 000 Ft
5 000 Ft/m2
Eladó Sorház, Bokod, 6. utca, 89nm, 47000000 Ft
Bokod, 6. utca
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 000 000 Ft
Korábbi ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 556 Є49 000 000 Ft
528 090 Ft/m2